У Жовтанецькій громаді відбулася урочиста академія з нагоди 207-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка

Дата: 15.03.2021 15:51

Фото без опису13 березня 2021 року в Народному домі села Горпин відбулася урочиста академія присвячена 207-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Урочистість відбулася за участі художніх колективів народних домів Жовтанецької територіальної громади. Розпочав урочисту академію народний аматорський хор ім.Євгена Козака села Велике Колодно із виконання величного «Заповіту» Тараса Шевченка. Святковий захід продовжили жіночий вокальний ансамбль «Журавка» (c .Вислобоки), дівочий вокальний ансамбль «Лілея» (с.Колоденці), танцювальний колектив «Vita of dance» (c.Жовтанці), жіночий вокальний ансамбль «Світлиця» (с.Вирів), колектив працівників культури Жовтанецької громади, чоловічий вокальний ансамбль «Джерело» (с.Велике Колодно), жіночий фольклорний ансамбль «Горпинка» (с.Горпин), солісти та читці народних домів сіл Жовтанці, Колоденці, Велике Колодно, Вирів та Горпин.

В академії взяли участь голова громади Ярослав Деркач, перший заступник Степан Янишин та настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці с.Горпин о.Степан Михалко.

Завершився захід виконанням уривку «Реве та стогне Дніпр широкий» зі знаменитої балади «Причинна».