Жовтанецьку сільську раду відвідав народний депутат України Ростислав Тістик

Дата: 11.03.2021 15:04

Сьогодні, 11 березня,  до Жовтанецької територіальної громади з робочим візитом завітав народний депутат України Ростислав Тістик.

У ході візиту голова громади Ярослав Деркач ознайомив із роботою ЦНАПу Жовтанецької сільської ради та спільно із головою Львівської РДА Христиною Замулою та керівником центру надання адміністративних послуг обговорили перспективи розвитку, збільшення кількості послуг у ЦНАПі громади.

Довідково:

Створення ЦНАПу нашої громади реалізовано в рамках Програми "ULEAD з Європою / ULEAD with Europe".

Сільською радою виконано капітальні ремонтні роботи у будівлі ЦНАПу із залученням коштів субвенції на соціально-економічний розвиток із державного бюджету у сумі 594,865 тис.грн.  за сприяння народного депутата України Ростислава Тістика.

Програмою ULEAD з Європою / ULEAD with Europe надано сучасні меблі та забезпечено наш ЦНАП комп'ютерною технікою, меблями, програмним забезпеченням, проведено тренінги з навчання працівників. Навчання спеціально розроблене українськими, шведськими та естонськими експертами Програми "U-LEAD з Європою".