З чарівним святом весни, любові та краси привітали жінок-працівниць сільської ради

Дата: 05.03.2021 16:23

Напередодні свята весни, 5 березня, усіх жінок-працівниць відділів сільської ради, старостинських округів та медицини вітали з Міжнародним жіночим днем та дарували їм справжнє весняне тепле свято. Робочий день тривав з  квітковими подарунками від чоловічого складу сільської ради.

"Це свято є символом усього, що є в світі найсвітлішого – добра, кохання, радості та тепла. Адже  жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Від всієї душі бажаю усім жінкам, дівчатам здоров’я, кохання, здійснення усіх життєвих планів, мрій та надій! Щоб кожен день Вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

Зі святом, рідні, кохані, шановні, прекрасні. Нехай весна живе у Вашому серці. Щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій – нехай Вам забезпечать ті, хто поряд, хто любить Вас і кого любите Ви",- сільський голова Ярослав Деркач