На дорогах Жовтанецької територіальної громади продовжує працювати снігоочисна техніка!

Дата: 12.02.2021 17:43

Фото без описуНа дорогах громади продовжує працювати снігоочисна техніка із залученям приватної техніки бізнесу та місцевих жителів.

Техніка  КП «Господар» працює в посиленому режимі і направду робить усе, що може.

Розуміємо, що кожен хоче, щоб саме його вулицю прибрали "вже і негайно". Втім, виконати «все і зараз» — не завжди вдається адже снігопади не зупиняються. Тому, дякуємо громадянам за розуміння.

Висловлюємо подяку жителям, які, незважаючи на труднощі, не сиділи і не спостерігали, як їхні подвір’я і вулички засипає, а самі або разом зі своїми сусідами долучились до розгортання снігу біля власних прибудинкових територій.

За дорученням сільського голови Ярослава Деркача працівниками сільської ради та старостинських округів із залученням активних жителів  надано допомогу одиноким жителям нашої громади: прочищено стежки від снігових заметів, доставлено продуктові набори та надано іншу допомогу (дрова і тд).

Щиро дякуємо представникам бізнесу за надані продукти для одиноких людей.

Ми продовжуємо роботу над  розчищенням доріг.
Просимо вас з розумінням поставитися до цієї ситуації, яка, на жаль, через погіршення погодних умов ускладнюється.
Закликаємо вас без потреби не виїжджати  з дому!
«Якщо вам необхідно виїхати власним транспортом, ретельно перевіряйте технічний стан автомобіля, переконайтесь у наявності аптечки, запасного колеса, домкрату та тросу, а також достатньої кількості палива у баку»,-  зазначають правоохоронці.
Керуючи автомобілем, не перевищуйте швидкість руху, акуратно маневруйте, будьте максимально уважні та обережні при під’їзді до поворотів, перехресть та пішохідних  переходів.

У випадку, якщо ви опинились у складній ситуації внаслідок несприятливих погодних умов, звертайтеся по допомогу, зателефонувавши на оперативну лінію 102»,-  наголошують у поліції.

Будьте обережні!