На дорогах Жовтанецької громади працює техніка КП "Господар"

Дата: 08.02.2021 12:09

Фото без описуПісля погіршення погоди і сильних снігопадів, комунальне підприємство "Господар" Жовтанецької сільської ради працює цілодобово прибираючи сніг на дорогах громади.  Оскільки снігопади не припиняється, і очікується, що він ще більше буде посилюватись, то роботи продовжуватимуться.

Ситуація така, що в межаж головних центральних доріг техніка справляється. Щодо інших (малих) доріг громади, сільська рада залучається допомогою у розчищені дороги підприємцями, фермерами, в яких є техніка. Всі ми розуміємо, що і люди, і техніка не можуть безперебійно працювати 24/7. Наявні ресурси використовуються максимально ефективно. Втім, виконати «все і зараз» — не завжди вдається. Тому, дякуємо громадянам за розуміння.

Мешканців просимо без нагальної потреби не виїждати з дому. Поки що автомобільні дороги державного, обласного значення проїзні, їх розчищають. Але, як показує практика минулих років, при значному погіршенні погоди, задля безпеки автомобілістів і пасажирів траси можуть закрити. Зокрема, велокогабаритний транспорт уже припинив рух та відправлений на стоянки.