НУШ у Жовтанецькій ОТГ: придбано дидактичні матеріали та кольорові принтери для перших класів закладів освіти громади

Дата: 07.12.2020 15:19

Відділом освіти Жовтанецької сільської ради закуплено дидактичні матеріали та кольорові принтери для учнів 1-х класів Жовтанецької ОТГ, які навчаються за програмою Нової української школи!

Все необхідне  обладнання та матеріали школи отримують на умовах співфінансування громади та держави.

Довідково:

Нова українська школа - це назва реформи загальної середньої освіти, яку реалізує Міністерство освіти і науки України. Основною метою реформи є забезпечення цікавого та творчого підходу до навчання для учнів та учениць, що спрямоване на розвиток різноманітних здібностей. Реформу нової української школи запровадили в 2018 році, а відтак учні та учениці українських шкіл йтимуть до нових та сучасно обладнаних класів вже втретє. У цьому навчальному році  вже з 1-3 класи навчатимуться за новою системою.