21 листопада- День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2020 13:38

Сьогодні, 21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року).

Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.
В цей день низько вклонімось Героям Небесної Сотні, які пішли у вічність заради нашого з Вами майбутнього, бійцям, що продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність України. Їх подвиг є неоціненним для України. А нашим громадянським обов’язком є спільна праця, спрямована на розвиток і зміцнення рідної держави, на добробут і розквіт духовності нашого народу.
Слава Україні! Слава Героям!