У Жовтанецькій ОТГ відкрито відділ Центру підтримки сім'ї "Добре разом"

Дата: 13.10.2020 18:41

Фото без описуСьогодні,  12 жовтня 2020 року,  у селі Жовтанці відкрито перший відділ Центру підтримки сім'ї "Добре разом". На відкритті відділу Центру були присутні голова Жовтанецької сільської ради Ярослав Деркач, представники соціального відділу БФ "Львівської освітньої фундації" Маріанна Білик та Іванна Рудакевич (грантодавці), спеціалісти відділу надання соціальних послуг Жовтанецької сільської ради, голова Кам'янка-Бузької РДА Христина Замула.

Ініціатором реалізації даного проєкту у Жовтанецькій ОТГ була Хритина Яцушко, начальник відділу надання соціальних послуг.  Соціальний відділ Жовтанецької ОТГ працює у нашій громаді із сім'ями, які перебувають в складних життєвих обставинах та розуміють важливість уваги та підтримки для даних сімей. Адже на даний час важливо, щоб діти та батьки мали можливість отримувати фахову допомогу за місцем прозивання, у своїй громаді.

Коротко про послуги, які будуть надаватися у першому відділі Центру:

-консультування (надання допомоги людям у вигляді бесід, рекомендацій щодо вирішення життєвих психологічних проблем);

-діагностика (застосування різних діагностичних методик для виявлення особливостей психічного розвитку);

-терапія (система заходів впливу на людину задля покращення психічного і фізичного стану людини).

Реалізація проєкту розпочалася у серпні 2019 року із участі нашої громади у пілотній програмі від Служби у справах дітей Львівської області - "Впровадження реформи деінституалізації у 5-ти пілотних ОТГ Львівщини". Під час участі у проєкті, команда нашої ОТГ обрала пріоритетом розвиток соціальних послуг, зокрема, створення Центру підтримки сім'ї (аналогів якого на Львівщині не було). Даний проєкт став переможцем конкурсу від БФ "Львівської освітньої фундації" та отримав відповідну фінансову підтримку для його впровадження. Реалізація проєкту від ідеї до офіційного відкриття тривала цілий рік. Важливим є те, що це один із перших (безкоштовних) відділів такого роду у Львівській області.

Де розташований кабінет: Народний Дім села Жовтанці, вхід із задньої сторони будівлі. (тимчасове розташування Центру, в планах повноцінний Центр із можливістю проживання сімей)

Попредній запис та консультація: 096 95 05 617 Яцушко Христина (начальник відділу надання соціальних послуг)

097 91 06 682  Щекун Уляна (психолог)