Перший заступник голови Жовтанецької сільської ради Степан Янишин взяв участь у навчальному семінарі з екоменеджменту та природоохоронного законодавства для об’єднаних територіальних громад
10 жовтня 2017 року у с. Давидів Пустомитівського району відбувся перший навчальний семінар з екоменеджменту та природоохоронного законодавства для обєднаних територіальних громад. Участь у ньому прийняли представники Судововишнянської ОТГ, Давидівської ОТГ, Тростянецької ОТГ, Жовтанецької ОТГ, Новокалинівської міської ради, Бабинської ОТГ, Пустомитівської районної ради, Мурованської сільської ради, Сороки-Львівської сільської ради.
Під час семінару висвітлювали такі питання: повноваження, місце та роль ОТГ в державній системі управління та контролю в екологічній сфері; огляд найчастіших порушень: спалювання відходів, випал сухої рослинності, експлуатація водойм. Механізми впливу на порушників природоохоронного законодавства у рамках адміністративних та кримінальних проваджень; джерела формування екологічного фонду, повноваження громади щодо контролю надходжень, використання коштів екологічного спрямування, розробка природоохоронних заходів, залучення коштів з інших джерел; рекомендації щодо написання заявок на фінансування з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Як ефективно впроваджувати екопроекти.
Після завершення семінару усі учасники отримали свідоцтва про участь у проекті.
Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/10/11/predstavnykiv_otg_lvivshchyny_navchayut_ekomenedzhmentu_ta_pryrodoohoronnomu_1184571