Від сьогодні жителі сіл Жовтанецької громади можуть почуватися у безпеці

Дата: 31.05.2017 16:08

Фото без опису      31 травня 2017 року став історичним днем у житті нашої громади- день відкриття добровільної місцевої пожежної команди.

Відкриття місцевої пожежної команди на території Жовтанецької ОТГ було вкрай необхідним кроком, зважаючи на її густонаселеність. Саме тому, з метою гарантування надійного протипожежного захисту цієї громади було прийнято виважене та раціональне рішення створити місцеву пожежну команду на добровільних засадах. Таким чином, функціонування такої пожежної команди сприятиме більш оперативному реагуванню на надзвичайні події та посилить рівень пожежної безпеки на території ОТГ.

Начальник сектору телекомунікацій, інформаційних технологій та Системи 112, головного управління Державної Служби України у Львівській області з надзвичайних ситуацій Конанець Микола Дмитрович вручив ключі від пожежного автомобіля голові громади Деркачу Я.С. і наголосив, що цей автомобіль стане запорукою безпеки жителів громади.Фото без опису"У  разі виникнення надзвичайної ситуації кожна секунда має значення. Рятувальники не з чуток знають про це. Функціонування пожежного депо у с.Велике Колодно, як центрального села ОТГ, дозволить мінімізувати час перебування екіпажу у дорозі, що збереже життя та майно мешканців громади. Від тепер, безпеку та спокій жителів сіл Жовтанецької ОТГ гарантуватиме місцева пожежна команда, яка працюватиме на добровільних засадах",- проінформував голова громади Ярослав Степанович Деркач.

Також з цією важливою подією привітати громаду завітали начальник Кам'янка-Бузького РВ ГУ ДСНС України Ціолковський Ігор Васильович, голова Кам'янка-Бузької РДА Кирилич В.І., радник голови ЛОДА з питань децентралізації Корецький Віталій Іванович, директор ТзОВ "Агро ЛВ Лімітед" Шегда Володимир Миколайович.

Інформуємо, що у склад місцевої пожежної команди увійшли:

Начальник МПК - Лоза Олег Богданович;

Пожежний - Максимів Роман Ярославович;

Водії МПК - Олійник Юрій Михайлович, Кравець Петро Степанович, Крачковський Михайло Петрович, Гренюх Ігор Павлович;

та члени добровільних пожежних дружин в населених пунктах жовтанецької громади.