Запрошуємо жителів громади підписувати декларації з сімейними лікарями

Дата: 08.09.2020 16:25

Шановні жителі громади! Закликаємо Вас підписувати декларації із молодими  лікарями КНП ЦПМСД Жовтанецької сільської ради. У  амбулаторії ЗПСМ с.Жовтанці та с.Велике Колодно віднедавна працюють нові лікарі, з яким є можливість заключити декларації.

Фото без описуДяковська Ольга Євгенівна

Освіта: Повна вища

Сімейний-лікар, т.в.о. головного лікаря КНП ЦПМСД Жовтанецької сільської ради

Давидюк Дмитро ВасильовичФото без опису

Освіта: Повна вища

Терапевт, кардіолог

Більш детальну інформацію про усіх сімейних лікарів нашої громади можна отримати ТУТ

Нагадуємо, що відповідно до діючого законодавства візит до вузьких спеціалістів має бути за направленням сімейного лікаря, терапевта або педіатра.

Нагадуємо всім жителям громади: на період карантинних заходів, що впроваджені на території Жовтанецькоїгромади та на всій території нашої держави, щодо недопущення занесення й поширення COVID-19, у зв’язку з протиепідемічними заходами, регламентованими МОЗ України, просимо піклуватись про своє здоров’я, намагатись уникати скупчень людей.

Нагадуємо, що до своїх сімейних лікарів можна звернутись не тільки безпосередньо, а й за телефонами, щоб зайвий раз не наражатися на небезпеку.

З усіма питаннями, що вас турбують та за консультаціями звертайтесь за телефоном КНП ЦПМСД Жовтанецької сільської ради: 097 301 71 03.

Дякуємо за розуміння. Будьте здорові, бережіть себе й своїх рідних.

Ми вкотре закликаємо усіх, хто ще не підписав декларацію, зробити це. Для мешканця підписана декларація є гарантією того, що він отримає якісну безкоштовну первинну допомогу лікаря, якому довіряє.

Декларація — це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватися саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (Національну службу здоров’я України — НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.

Водночас декларація не є юридичним документом і не підписується «раз і назавжди»: у будь-який момент ви можете укласти декларацію з іншим терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем. У такому випадку не треба скасовувати попередню декларацію — достатньо просто укласти нову декларацію з обраним лікарем, а зміни автоматично зафіксуються у системі.

Ви вільні у своєму виборі — не мусите підписувати декларацію за місцем прописки чи проживання. Однак лікар може відмовити вам у підписанні декларації, якщо він уже набрав максимально рекомендовану кількість пацієнтів: сімейний лікар може обслуговувати 1800 пацієнтів, терапевт — 2000, педіатр — 900.