У Жовтанецькій ОТГ запрацює поліцейський офіцер громади- голова громади Ярослав Деркач підписав меморандум про співпрацю з поліцією

Дата: 31.07.2020 11:23

Фото без описуВчора,30 липня, голова громади Ярослав Деркач підписав Меморандум про співпрацю і партнерство з Головним управлінням Національної поліції у Львівській  області. Згідно з цим Момерандумом у Жовтанецькій ОТГ запрацює поліцейський офіцер в рамках реалізації проєкту "Поліцейський офіцер громади". Поліцейський офіцер громади буде забезпечений патрульним автомобілем для ефективної роботи та виділено і проведно ремонт у приміщенні для поліцейського (вул.Львівська,2 в с.Жовтанці)

«Сьогодні ми зробили наступний крок у реалізації свідомого державницького проекту з вирішення надзвичайно важливого питання – організувати для мешканців  громад безпечний простір, підтримувати там правопорядок, забезпечувати законність та постійну тісну співпрацю між поліцією та людьми. І проект «Поліцейський офіцер громади», де поліція та керівництво ОТГ є партнерами, а офіцер звітуватиме про роботу безпосередньо мешканцям, яких бачитиме щодня – це реальний результат реформи поліції в дії», - зазначив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитро Міхалець.