НУШ. Для шкіл Жовтанецької ОТГ придбано нові парти

Дата: 16.07.2020 13:13

Фото без описуЖовтанецька ОТГ придбала сучасні меблі для початкових класів, які навчаються згідно стандартів нової української школи.

Нові парти для учнів є мобільними, безпечними та екологічними. Новітні модульні столи забезпечують можливість працювати комфортно з  можливістю вільно трансформутуватися  для ідивідуальної роботи. Незабаром усі шкільні парти будуть змонтовані та очікуватимуть на дітей у навчальних класах.

Все необхідне  обладнання школи отримують на умовах співфінансування громади та держави.

Довідково:

Нова українська школа - це назва реформи загальної середньої освіти, яку реалізує Міністерство освіти і науки України. Основною метою реформи є забезпечення цікавого та творчого підходу до навчання для учнів та учениць, що спрямоване на розвиток різноманітних здібностей. Реформу нової української школи запровадили в 2018 році, а відтак учні та учениці українських шкіл йтимуть до нових та сучасно обладнаних класів вже втретє. У цьому навчальному році  вже з 1-3 класи навчатимуться за новою системою.