Запрошуємо до онлайн-доповіді Уповноваженого ВРУ з прав людини в західних областях

Дата: 13.07.2020 10:24

14 липня 2020 року працівниками Регіонального представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини у Львівській області заплановано предствалення Щорічної доповіді Уповноваженого ВРУ з прав людини за 2019 рік про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина України. Зокрема, про порушення органами державної влади, ОМС, підприємствами, організаціями незалежно від форми власності та їх посадовими і службовими особами прав і свобод людини і громадянина.