У селі Горпин відремонтовано покрівлю школи

Дата: 10.07.2020 15:10

Поки діти на літніх канікулах, у закладах освіти Жовтанецької ОТГ активно тривають ремонтні роботи за різними видами робіт. Зокрема, у Горпинсьому НВК відремонтовано покрівлю школи.

"Горпинський НВК забезпечує освітою учнів та дошкільнят села Горпин, частково сіл Вирів та Якимів. З часу будівництва школи не здійснювався капітальний ремонт покрівлі. Покриття  даху почало протікати місцями, внаслідок чого також руйнуються стіни приміщення та внутрішні перекриття. Капітальний ремонт даху Горпинського  НВК значно покращить існуючий стан будівлі,  забезпечить збільшення строку експлуатації будівлі, зупинить руйнування стін, штукатурки, розповсюдження грибкових бактерій в ході затікання води, псування електропроводки через надмірну вологу та потрапляння води, дасть можливість економити бюджетні кошти на оплату енергоносіїв і дозволить забезпечити стабільний температурний режим згідно з санітарними нормами, призведе до істотного підвищення рівня комфортності школярів та вчителів в приміщеннях школи. Надіємося, що епідемія пройде і наші дітки повернуться в оновлені заклади освіти.", - сільський голова Ярослав Деркач.