Автопарк КНП ЦПМСД Жовтанецької сільської ради поповнився автомобілем «швидкої допомоги»

Дата: 02.07.2020 16:29

Фото без описуСпівпраця з соціально-активним бізнесом приносить гарний результат. Сьогодні автопарк КНП ЦПМСД Жовтанецької сільської ради поповнився автомобілем "швидкої допомоги". Автомобіль переданий нашій громаді Благодійним фондом Контінентал Фармерз Груп та відремонтований за кошти Жовтанецької сільської ради.

«Приємно, що Жовтанецька громада отримала ще один медичний автомобіль. Віднині,  КНП ЦПМСД Жовтанецької сільської ради отримали ще одне службове авто. Отриманий автомобіль від благодійного фонду, ми відремонтували за кошти місцевого бюджету, витративши понад 100 тис.грн і від сьогодні він служитиме людям та покращить надання медичних послуг у громаді. Надіємось і на подальшу  тісну співпрацю із БФ "Контінентал Фармерз Груп"  у вирішенні соціально-важливих питань нашої громади», –  сільський голова Ярослав Деркач.

На офіційному врученні автомобіля присутніми були сільський голова Ярослав Деркач, провідний спеціаліст зв'язків з громадськістю БФ "Контінентал Фармерз Груп" Дмитро Мороз, т.в.о. головного лікаря КНП ЦПМСД "Жовтанецької сільської ради Галина Молюх, працівники медицини Жовтанецької громади.