Жовтанецька громада на крок ближче до сучасного центру надання адміністративних послуг

Дата: 12.06.2020 13:11

Фото без описуУ Жовтанецькій ОТГ тривають капітальні ремонті роботи у будівлі під ЦНАП. Ця будівля розташована в центрі села Жовтанці біля адміністративного будинку, де розташовані всі адміністративні, соціально-культурні та торгові об’єкти, поряд  автобусна зупинка, комунальне підприємство. В цілому, дуже зручне розташування для надання послуг громадянам.

З формуванням Жовтанецької  об’єднаної територіальної громади та децентралізації владних повноважень, зокрема у сфері надання адміністративних послуг, виникає потреба у створенні Центру надання адміністративних послуг. Саме створення такого центру наблизить адміністративні послуги до громадян, яким не буде потреби їхати до району чи області для їх отримання. Адміністративні послуги стануть  доступнішими, прозорими, зручними та затишними для людей. Вхід до Центру облаштовується пандусом для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Завдяки відкриттю нового ЦНАПу мешканці громади, а це понад 12 тисяч осіб, а також жителі прилеглих сіл та селищ зможуть доступно, якісно та швидко отримувати адміністративні послуги в новому сучасному приміщенні. Спочатку це буде близько 40 послуг, а з часом їх перелік має зростати.

Відкриття ЦНАПу у відремонтованому і належно оснащеному приміщенні буде здобутком Жовтанецької  ОТГ, яка стане на крок ближче до європейських стандартів та докладе максимум зусиль задля наближення адміністративних послуг до людей.