У Жовтанецькій ОТГ виділили кошти на Нову українську школу

Дата: 05.06.2020 12:42

Фото без описуЖовтанецька сільська рада виділила 141786 гривень з місцевого бюджету для закупівлі обладнання та матеріалів для початкових класів нашої громади в рамках розвитку Нової української школи. Важливе рішення було прийнято 3 червня на черговій 70-ій сесії Жовтанецької сільської ради.

Також , наша громада отримає 415073 грн. з державного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України.

"Поки учні відпочиватимуть на літніх канікулах, у нашій громаді триватиме підготовка до нового навчального року. Всі ці виділені кошти будуть спрямовані на закупівлю сучасних меблів, комп’ютерного та мультимедійного обладнання, дидактичного матеріалу для всіх перших класів закладів освіти Жовтанецької громади. Надіємося, що до початку нового  навчального року буде зупинено епідемію коронавірусу і наші дітки прийдуть навчатися в оновлені навчальні класи ", -начальник відділу освіти Ірина Вус.