A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жовтанецька громада
Львівська область, Львівський район

У Жовтанецькій ОТГ грошовими преміями нагороджують учнів, які стали призерами різних конкурсів у 2019/2020 н.р.

Дата: 01.06.2020 16:10
Кількість переглядів: 1160

На завершення навчального року в Жовтанецькій ОТГ нагородженно преміями переможців районних,обласних олімпіад, всеукраїнських та міжнародних конкурсів різних напрямків. 

 Талановиті учні, які  показали високий рівень знань, інтелекту та творчості, проявили велику наснагу та терпіння, віддали багато часу навчанню. Треба також подякувати батькам та педагогам. Цього року дуже багато переможців, до того ж, багато дітей здобули кілька перемог.  Бажаємо здійснення мрій, втілення ідей, задумів, здоров’я, бадьорості, сили духу і нових перемог та високих досягнень у майбутньому. Зі свого боку, Жовтанецька сільська рада  зробить усе можливе, щоб підтримувати талановиту молодь, школярів нашої громади, – підкреслив голова Жовтанецьої сільської ради Ярослав Деркач

 

Додатково:

Протягом 2019/2020 н.р. учні шкіл Жовтанецької громади здобули понад сотню призових місць.

6 призових місць у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, а саме:

  • Гупало Володимир, уч. 8 кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО І м., базова дисципліна ОХЕ (уч. Вихопень Г. Б.);
  • Гупало Володимир, уч. 8 кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО ІІ м., базова дисципліна біологія (уч. Молодовець Г. М.);
  • Шередько Вероніка, уч. 8 кл. Жовтанецького опрного ЗЗСО ІІІ м.. базова дисципліна ОХЕ (уч. Вихопень Г. Б.);
  • Бенько Володимир, уч. 9 кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО ІІІ м., базова дисципліна інформатика (уч. Коваль Б. Т.);
  • Бенько Володимир, уч. 9 кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО ІІІ м., базова дисципліна інформаційні технології (уч. Коваль Б. Т.);
  • Бенько Володимир, уч. 9 кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО ІІІ м., базова дисципліна фізика  (уч. Герболка Г. С.).

ХІІІ відкритий заочний конкурс з орігамі, паперопластики та комп’ютерної графіки «Настрій в кольорі» у номінації «Сценічний або карнавальний костюм для дефіле»:

ІІІ місце – Гупало Люба та Марко Ангеліна, учениціЖовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ» (керівник – керівник гуртка Вихопень Ю.М.);

І місце – Гребенюк Христина та Здобиляк Соломія, учениці Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» (керівник – керівник гуртка Вихопень Ю.М.);

І місце – Бугай Іванна та Максим Марія, учениці Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» (керівник – керівник гуртка Вихопень Ю.М.);

ІІ місце – Бугай Іванна та Максим Марія, учениці Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» (керівник – керівник гуртка Вихопень Ю.М.);

І місце – Бугай Іванна та Бугай Настя, учениці Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» (керівник – керівник гуртка Вихопень Ю.М.);

ІІІ місце – Романчук Діана, учениця Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» (керівник – керівник гуртка Вихопень Ю.М.);

І місце – Бартіш Анастасія, учениця Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» за сценічний (керівник – керівник гуртка Вихопень Ю.М.);

І місце – Гребенюк Христина, учениця Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» (керівник – керівник гуртка Вихопень Ю.М.);

Обласний конкурс-виставка «Квітковий вернісаж»:

І місце у номінації«Листівки з міні букетом» - Черкас Святослав, учень 6 кл. Великоколоднівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ»;

ІІІ місце у номінації«Еко-декор (картини)» – Звір Надія, учениця 6 кл. Новоставського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ»;

ІІ місце у номінації «Квіти в коробках»– Яцишин Софія, учениця 5 кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІІ місце у номінації «Композиції з польових квітів»– Кіндрацька Вероніка, Головко Діана, Лабай Аліна,учениці 6 кл. Горпинського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ»;

ІІ місце у номінації «Композиції з польових квітів»– Грицевич Діана, ученицяВеликоколоднівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (керівник – Левицька Н. С.);

ІІ місце у номінації «Букети та композиції, створені у східному стилі»– Гришканич Артур, учень Новоставського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ»;

І місце у номінації «Дари осені»– колектив учнів 5 кл. Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» (керівник – Кунь В. П.);

ІІ місце у номінації «Дари осені»–Гришканич Ангеліна, учениця 1 класу Новоставського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ».

 

Обласна виставка-конкурс „Український сувенір”:

ІІІ місце -  Гупало Любов, уч. Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ с. – ДНЗ» (керівник – Вихопень Ю. М.).

 

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»:

ІІ місцеу номінації «Новорічний вінок» – Бугай Іванна, учениця 7 класу  Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів (керівник – Вихопень Ю. М.).

Обласний етап Всеукраїнської акції «Птах року- 2018»

ІІ місце  - Трубич Яна, уч. 6 кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО (кер. Молодовець Г. М.);

ІІ місце – Пшик Любомир, уч. 6 кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО (кер. Молодовець Г. М.);

ІІ місце – Гупало Володимир, уч. 8 кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО (кер. Молодовець Г. М.).

 

Обласна виставка-конкурсу робіт школярів «Різдвяна шопка»

ІІІ місце – Романчук Діана, учениця Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ» (керівник – Вихопень Ю. М.).

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

  • Англійська мова:

ІІІ місце – Козубська Вікторія, уч. 8 класу  ЗОШ І-ІІ ст. с. Колоденці.

  • Історія:

ІІ місце – Розквас Остап, уч. 9кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІІ місце – Вихопень Роман, уч. 10 класу  Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІІ місце – Логін Юлія, уч. 9 класу  Горпинського НВК;

ІІІ місце – Кук Максим, уч. 9 класу Вирівської філії Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІІ місце – Шередько Вероніка, уч. 8 класу Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІІ місце – Пенцака Юрій, уч. 8 класу Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ».

  • Основи християнської етики:

І місце – Гупало Володимир, уч. 8кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО;

І місце – Корніцька Соломія, уч. 9 класу ЗОШ І-ІІ ст. с. Колоденці;

ІІ місце –Шередько Вероніка, уч. 8 кл.Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІ місце – Миколаєвич Андріана, уч. 8 класу Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІІ місце – Кук Максим, уч. 9кл. Вирівської філії Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІІ місце – Андрушко Наталія, уч. 10кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО.

  • Біологія

І місце – Гупало Володимир, уч.8кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІ місце – Рихлицька Ірина, уч. 11кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІІ місце – Жовтенко Тетяна, уч. 8 кл.Вирівської філії Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІІ місце – Нос Василина , уч. 9кл.  Вирівської філії Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІІ місце – Логін Юлія, уч. 9кл. Горпинського НВК;

ІІІ місце – Грицевич Діана, уч. 9кл.          Великоколоднівського НВК.

  • Хімія

І місце– Бенько Володимир, уч. 9 кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІІ місце – Катарина Соломія, уч. 8кл. Вирівської  філії  Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІІ місце – Розквас Остап, уч. 9кл.Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІІ місце – Кравець Катерина, уч. 10кл. Великоколоднівського НВК;

ІІІ місце – Рихлицька Ірина, уч. 11кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО.

  • Географія

ІІ місце – Гупало Володимир, уч. 8 кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІ місце – Білецька Олеся, уч. 11 класу Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІІ місце – Нос Василина, уч. 9кл.Вирівської філії Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІІ місце – Шмигельський Роман, уч. 9 класу Горпинського НВК.

  • Фізика

І місце – Гупало Володимир, уч. 8 кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІ місце – Бенько Володимир, уч. 9кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІІ місце – Рогожин Юрій, уч. 7 кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО.

  • Інформатика

ІІ місце – Бенько Володимир, уч. 9кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІ місце – Ширий Богдан, уч. 10 кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІІ місце –Гунька Любомир, уч. 10кл.Жовтанецького опорного ЗЗСО.

  • Інформаційні технології

І місце – Бенько Володимир, уч. 9кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІ місце –Вовчук Наталія, уч. 10кл.          Жовтанецького  опорного ЗЗСО;

ІІ місце – Варениця Володимир, уч. 11кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІІ місце – Ширий Богдан, уч. 10кл.         Жовтанецький опорний ЗЗСО;

ІІІ місце – Гунька Любомир, уч. 10 класу  Жовтанецького опорного ЗЗСО.

  • Правознавство

ІІ місце – Рихлицька Ірина, уч. 11кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО.

 

ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературний конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ІІІ місце  - Патинок Вероніка, уч. 6 кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІІ місце - Єгорова Юліана, уч. 7 кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІІ місце - Поворозник  Тетяна, уч. 8 кл. Новоставського НВК;

ІІІ місце - Петришин Іванна, уч. 9 кл. Вирівської філії Жовтанецького опорного ЗЗСО.

 

ІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови  ім. П.Яцика

ІІ місце  - Патинок Вероніка, уч. 6 кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІ місце  - Гришканич Артур, уч.9 кл. Новоставського НВК;

 

І етап конкурсу учнівських проєктів з фізики «Запроси фізику до себе…» у межах проєкту «Платформи ідей Нової української школи»

І місце  - Бенько Володимир, Кашуба Олена, Столярчук Денис, Люта Ганна, уч. 9-Б кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІ місце - Вантух Дарина, Вівдіч Вероніка, Сало Марта, Пшик Ольга, уч. 9 кл.Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ»;

ІІІ місце - Грицевич Діана, Лозова Вікторія, уч. 9 кл. Великоколоднівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст-ДНЗ».

 

ІІ етап XIXВсеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

І місце  - Пеленьо Андрій, уч. 10 кл. Великоколоднівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ»;

І місце - Гнатів Зоряна, уч. 6 кл. Вирівської філії Жовтанецького опорного ЗЗСО;

І місце - Патинок Вероніка, уч. 6 класу Жовтанецького опорного ЗЗСО;

І місце - Рожкович Вікторія, уч. 11 кл. Великоколоднівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ»;

І місце - Вантух Дарина, уч. 9 кл. Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ».

 

ІІ етап конкурсу-виставки «Квітковий вернісаж»

І місце - Звір Надія, учениця 6 класу Новоставського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. –ДНЗ»;

І місце - Кіндрацька Вероніка, Головко Діана, Лабай Аліна, учениці 6 класу Горпинського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. –ДНЗ»;

І місце - Черкас Святослав, учень 6 класу Великоколоднівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. –ДНЗ»;

І місце - Яцишин Софія, учениця 5-Б класу Жовтанецького опорного ЗЗСО;

І місце - колектив учнів 5 класу Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. –ДНЗ»;

ІІ місце - Гренюх Любов, учениця 6-А класу Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІ місце - Вантух Дарина, учениця 9 класу, Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. –ДНЗ»;

ІІ місце - Гришканич Ангеліна, учениця 1 класу Новоставського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. –ДНЗ»;

ІІІ місце - Черкас Святослав, учень 6 класу Великоколоднівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;

ІІІ місце–Вихопень Нестор, учень 6 класу Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. –ДНЗ»;

ІІІ місце - Миколаєвич Дмитро, учень 5-А класу Жовтанецького опорного ЗЗСО;

ІІІ місце - Біла Вікторія, учениця 5 класу ЗОШ І-ІІ ст. с.Колоденці;

ІІІ місце - Козубська Іванна, учениця 6 класу ЗОШ І-ІІ ст. с.Колоденці;

ІІІ місце - Лазор Максим, учень 5-Б класу Жовтанецького опорного ЗЗСО;

І місце - Грицевич Діана, учениця 9 класу Великоколоднівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. –ДНЗ»;

І місце - Гришканич Артур, учень 9 класу Новоставського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. –ДНЗ»;

ІІ місце - Харачко Анна, учениця 6 класу Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. –ДНЗ»;

ІІ місце - Гаращук Тарас, Куцаба Максим, Мельниченко Дмитро, учнів 4 класу 

Горпинського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. –ДНЗ»;

ІІІ місце -Марендюк Вероніка, Максим Марія, учениці 7 класу Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. –ДНЗ».

 

Підсумки проведення спортивних змагань з гандболу серед дівчат 8-9 класів ЗЗСО Жовтанецької сільської ради:

І місце – команда Жовтанецького опорного ЗЗСО у складі Добуш Надії, Вербоватої Оксани, Волошин Тетяни, Калатало Ольги, Кашуби Олени, Ткачук Марії-Тетяни, Єгорової Юліани, Рокіцької Христини, Широї Анни.

ІІ місце – команда Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ» у складі Павлюк Ольги, Вантух Дарини, Максим Марії, Сусь Вікторії, Білан Ольги, Пшик Ольги, Макогін Соломії.

ІІІ місце -  команда ЗОШ І-ІІ ст. с. Колоденці у складі Лиско Вероніки, Пастушук Марти, Ощипко Мирослави, Кунь Марти, Максимів Олени, Яремко Вероніки, Козубської Вікторії, Павлусь Марти, Глови Анастасії, Вихопень Софії.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь