Дякуємо підприємцям громади та активним жителям за благодійну допомогу сім'ям, які опинилися в кризовій ситуації в час карантину

Дата: 14.05.2020 16:49

Фото без опису

Жовтанецька сільська рада висловлює щиру подяку підприємцям громади, небайдужим жителям за активну участь у зборі продуктів та інших необхідних речей для осіб та сімей, які опинилися в кризовій ситуації в час карантину.

Жителі Жовтанецької ОТГ, якi опинилися у складних життєвих обставинах через запровадження карантину, отримали благодійну допомогу продуктами харчування.  Доставкою продуктових наборів займаються працівники відділу надання соціальних послуг Жовтанецької сільської ради.

«Дякую підприємцям та небайдужим жителям, які у складних умовах сьогодення знаходять можливість допомогти людям.Ви робите добру справу, тож бажаємо вам удачі, натхнення, здійснення мрій, Божого благословення у ваших добрих намірах!», – прокоментував сільський голова Ярослав Деркач.

Довідково:

У Жовтанецькій сільській раді організовано  пункт збору для допомоги сім'ям та одиноким людям під час карантину https://zhovtanetska-gromada.gov.ua/news/1587032310/

В громаді функціонує ГАРЯЧА ЛІНІЯ для допомоги соціально незахищеним мешканцям, які опинилися в кризовій ситуації https://zhovtanetska-gromada.gov.ua/news/1586869301/