Експрес-тестування на COVID-19 у Жовтанецькій ОТГ

Дата: 17.04.2020 10:39

Фото без описуМедичні працівники КНП ЦПМСД Жовтанецької сільської ради продовжують проводити експрес-тести усім працівникам, які контактують із людьми:представники комунальних установ, працівники аптек, торогових закладів.

"Люди, котрі повернулись з-за кордону,  повинні відбути самоізоляцію і лише тоді проходити тестування, якщо інше (протягом 14 днів) не вирішить його сімейний лікар ґрунтуючись на скаргах! Це проводиться для того, щоб не наражати на потенційну небезпеку не лише себе та рідних, а й медпрацівників та односельчан, відвідувачів амбулаторії",- коментує т.в.о. головного лікаря КНП ЦПМСД Жовтанецької сільської ради  Галина Молюх.
За останній час зроблено більше 100 тестів- усіх результат негативний (коронавірусної інфекції не виявлено) .

Якщо ви у своїй професійній діяльності контактуєте із людьми, або підпадаєте під вище-вказані групи, то можете пройти експрес-тест (попередньо узгодивши із сімейним лікарем) у Амбулаторії села Жовтанці:.
Починаючи із середи (22 квітня) з 9:30.