Щодо прийому відвідувачів та пацієнтів КНП ЦПМСД Жовтанецької сільської ради під час карантину

Дата: 17.03.2020 14:34

Фото без описуВ зв'язку з епідситуацією в Україні стосовно поширення інфекції коронавірусу (COVID-19) , адміністрація КНП ЦПМСД Жовтанецької сільської ради повідомляє, що будуть приймати лише ПЛАНОВИХ пацієнтів за попереднім записом по телефону +38 097 30 17 103 .

Дані заходи проводяться з метою запобігання скупчення людей у закладах.

У медичних закладах призупинено проведення профілактичних медичних оглядів;

- лабораторні та функціональні обстеження проводитимуть виключно за гострої клінічної необхідності;

- призупинено проведення профілактичних щеплень;

- призупинено роботу денних стаціонарів;

- “Доступні ліки” виписуватимуть дистанційно;

- призупинено видачу різних форм документації, крім таких, що мають нагальне значення.

В разі потреби за консультацією чи випискою рецептів по Урядовій програмі "Доступні ліки" звертатись до своїх сімейних лікарів по телефону.

Якщо Ви приїхали з країни, де зареєстрований COVID-19, терміново повідомте про це свого сімейного лікаря або зателефонуйте за телефоном +38 097 30 17 103  та залишайтесь вдома!!!

Будьте уважні до свого здоров’я та здоров’я рідних і близьких: не виходьте на вулицю без потреби, не відвідуйте місць скупчення людей, тримайте дистанцію 1,5 м., часто мийте руки.

Пам'ятайте!

Карантин - це не канікули і не відпустка, а соціальна самоізоляція та уникнення контактів - це найефективніший спосіб ліквідації та запобігання розповсюдження будь-якої епідемії!

Будьте соціально відповідальними, бережіть себе та один одного.

Бажаємо здоров’я!