Про призупинення освітнього процесу у Жовтанецькій ОТГ та впровадження профілактичних заходів для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

Дата: 12.03.2020 16:44

З 12 березня по 24 квітня -карантин у закладах загальної середньої освіти, дошкільних та позашкільних навчальних закладах: у дитсадках, музичних школах - призупинено освітній процес! Тривалість карантину може змінитися в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Зокрема у інших сферах діяльності громади впроваджуються вжиття заходів, необхідних через загрозу епідемії коронавірусної інфекції та для недопущення поширення COVID-19.  Які передбачають:

1. Призупинити освітній процес у закладах громади з 12.03.2020р. до 03.04.2020  року ,

2. На період призупинення освітнього процесу:

-  обмежити проведення культурних, спортивних та інших масових заходів     громади;

- опалювання приміщень навчальних закладів перевести на економний

режим;

3.  Забезпечити обмеження проведення масових заходів (більше 200 осіб), не      допускати осіб, які за результатами термометрії мають підвищену температуру тіла;

4. Забезпечити недопущення до роботи працівників підприємств та установ      з ознаками гострого распіраторного захворення.

5. Структурним підрозділам Жовтанецької сільсьої ради, керівникам  підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та підпорядкування, розміщених на території Жовтанецької сільської ради:

-        заборонити відрядження працівників Жовтанецької сільської ради та

підпорядкованих установ, організацій та підприємств за кордон та в межах України.  Вжити заходів щодо перенесення запланованих групових поїздок та відряджень дітей та молоді за кордон;

-        не допускати до роботи працівників з ознаками гострого респіраторного захворювання.

-        посилити дезінфекційні заходи в місцях проведення масових заходів (до 200 осіб), підтримувати дотримання нормативних показників температури повітря та проводити наскрізне провітрювання в приміщенях.

6. Керівникам торгівельних мереж рекомендовано:

-        не допускати до роботи працівниів з ознаками гострого респіраторного захворювання;

- забезпечити проведення обробки антисептичними засобами приміщення, торговельних закладів, закладів харчування, тощо;

- посилити дезінфекційний режим (проводити вологе прибирання з використанням дезінфікуючих засобів у торгівельних закладах та закладах харчування, забезпечити постійну наявність антисептичних засобів для обробки рук, тощо.

7. Комунальному некомерційному підприємству “Центр первинної медико-санітарної допомоги Жовтанецької сільської ради”, провести роз’яснювальну роботу серед працівників про заходи щодо запобігання захворюванню на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавіросом COVID-19 та забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричинену коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій.