Відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Жовтанецької ОТГ на 2021 -2027 роки

Дата: 05.03.2020 15:31
Кількість переглядів: 2082

Фото без опису5 березня 2020 року за участі голови Жовтанецької ОТГ Ярослава Деркача, представників Львівського регіонального офісу U-LEAD з Європою відбулося перше засідання робочої групи з розробки  Стратегії розвитку Жовтанецької ОТГ на 2021-2027 роки. На засіданні були присутні члени Робочої групи, спеціалісти різних галузей Жовтанецької ОТГ, громадські активісти, представники громади сіл Ременів та Вислобоки, які включені у склад робочої групи з розробки Стратегії розвитку Жовтанецької ОТГ на 2021-2027 роки. А також керівниця регіонального офісу Галина Гречин, експерт з питань розвитку громад і територій Зеновій Сірик, експерт із комунікацій та висвітлення діяльності Дарія Зубрицька.

В ході зустрічі:

• ознайомилися з методичними рекомендаціями зі стратегічного планування та його етапами;
  • визначили подальші кроки з розробки Стратегії розвитку Жовтанецької ОТГ;
  • ознайомилися із сучасним соціально-економічним станом ОТГ (включно з територіями Ременівської сільської ради)

Цей важливий документ стане Фото без описувизначальним для подальшого перспективного розвитку нашої громади. Він допоможе не лише спрогнозувати загальну перспективу, а визначити головні вектори розвитку. Перший день роботи пройшов плідно. Учасники робочої групи визначили послідовність роботи над Стратегією. Розроблена стратегія буде подана  на розгляд та затвердження до сесії сільської ради. До того часу триватиме копітка робота. Розпочнеться вона з опитування мешканців щодо основних проблем, перспектив розвитку громади та підготовки виконкомом соціально-економічного аналізу. Результати роботи за цими напрямками будуть розглянуті на наступному засіданні робочої групи.

Зараз в Жовтанецькій ОТГ є діюча Стратегія громади розроблена на 2017-2020 роки. А в кінці 2020 року до Жовтанецької ОТГ доєднюється Ременівська сільська рада (згідно перспективного плану). Тому приємно, що активно долучаються громадські активісти Ременівської сільської ради уже на етапі розроблення спільної Стратегії розвитку громади на 2021-2027 роки.

Жовтанецка ОТГ радо запрошує усіх жителів громади долучитися до розробки важливого документу, який стане визначальним для подальшого перспективного розвитку нашої об'єднаної громади.

Анонім
2020-03-05 19:58:08

Доброго вечора Скажіть чому немає оголошень про такі слухання ??? Коли та де відбудуться подальші слухання щодо цього питання???

Відповідь адміністратора:

Доброго вечора!

Це були перші настановчі збори робочої групи та планування роботи групи на майбутнє. Про подальші плани та засідання буде повідомлено на нашому сайті та у соціальних мережах.

Також запрошуємо вас долучитися до розробки Стратегії. Залиште свої контактні дані і ми з вами зв'яжемося .

04374039@mail.gov.ua

2020-03-05 20:03:26