Голова Жовтанецької ОТГ Ярослав Деркач взяв участь у підсумкових комплексних навчаннях з ліквідації наслідків надзвичайних ситуації

Дата: 02.03.2020 17:04

Фото без опису28 лютого голова Жовтанецької ОТГ Ярослав Деркач взяв участь у  підсумкових комплексних навчаннях з ліквідації наслідків надзвичайних ситуації, які відбулися на території стадіону “Арена Львів”.

Навчання відбулися під керівництвом голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького за участі представників районних державних адміністрацій та відповідальних за цивільний захист у регіонах.

Насамперед усі присутні оглянули понад півсотні зразків новітньої техніки та засобів механізації, а також елементи пунктів управління та життєзабезпечення, які використовуються під час ліквідації будь-яких надзвичайних ситуації та стихійних лих. Після чого, рятувальні підрозділи управління ДСНС України у Львівській області та інші структури продемонстрували свої практичні навики.

До участі у навчаннях залучили пожежно-рятувальні підрозділи ГУ ДСНС України у Львівській області та КЗ ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги медицини катастроф».Фото без опису

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький високо оцінив дії рятувальників.

Загалом до проведення навчань залучили 70 фахівців із різних служб та 17 одиниць техніки.

Учасники навчань гасили умовну пожежу, рятували постраждалих під час ДТП, евакуйовували потерпілих з підтрибунного простору, з променади та даху стадіону за допомогою автодрабини, колінчастого автопідіймача а також рятували потерпілих з висоти за допомогою спуску по рятувальній мотузці.

Також відбулось проведення аварійно-рятувальних робіт під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортної події та рятування потерпілих з автомобіля.  В межах відпрацьованих навиків ліквідовували розлив небезпечної хімічної речовини та проводили деконтамінацію особового складу.