Дата: 26.02.2020 16:19

Фото без описуЯрослав Деркач взяв участь у робочій нараді щодо стану реалізації урядової програми «Велике будівництво». Нараду провів заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко  з головами райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення та замовниками будівництва.

У країні мають ввести в експлуатацію 100 садків, 100 шкіл та 100 спортивних обєктів, а стартувати програма має 1 березня.

Заступник голови облдержадміністрації заслухав інформацію щодо реального стану виконання будівельних робіт по кожному об’єкту, потенційні загрози у їх реалізації, а також сформовано чіткий алгоритм дій замовників та дедлайни здачі в експлуатацію обєктів.