У Народному Домі села Жовтанці відбувся святковий концерт до Дня закоханих

Дата: 18.02.2020 13:05

Фото без описуДо Дня закоханих, 16 лютого, в Народному Домі села Жовтанці відбувся святковий концерт. Творчі колективи та сольні виконавці наповнили зал аурою романтики та нагадали всім, що любов існує і вона навіть ближче, ніж кожен із нас думає.

Участь у святі взяли:

-танцювальний колектив " Vita of dance" керівник Соломія Петришин та солісти Народного Дому керівник Надія Романів.

-викладацький склад дитячої музичної школи села Жовтанці під керівництвом Івана Обуховського. Аранжування творів-  Євгена Заставного.

-ведучі свята - солістка Народного Дому села Жовтанці Ольга Вихопень та практикант Народного Дому Роман Цвір.

Організатор свята практикант Народного Дому села Жовтанці, студент Львівського коледжу культури і мистецтв Роман Цвір під керівництвом директора Народного Дому села Жовтанці Ірини Вихопень.

На благодійному святі та вечорі танців було зібрано 4150 гривень , які будуть передані на лікування жителя села Жовтанці Володимира Кошулинського.