Ярослав Деркач взяв участь у засіданні круглого столу голів об'єднаних територіальних громад Львівської області

Дата: 06.02.2020 19:21

Фото без описуСьогодні, 6 лютого, Ярослав Деркач взяв участь у засіданні круглого столу голів об'єднаних територіальних громад Львівської області, організатором якого була Підберізцівська ОТГ та Львівське регіональне відділення АсоціаціїОТГ.

Участь у круглому столі також взяли:
- Дмитро Міхалець - т.в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області ;
- Ольга Вільхова - начальник Головного управління Держпраці у Львівській області ;
- Єзерська Оксана - начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Львівській області;
- Коваль Василь Михайлович - голова Підберізцівської ОТГ, голова Львівського регіонального відділення Асоціації ОТГ;
- Голови 38 об'єднаних територіальних громад Львівської області.

Дмитро Міхалець розповів учасникам «круглого столу» про особливості впровадження проекту «Поліцейський офіцер громади», який стартував в Україні. Передбачено, що у своїй службовій діяльності поліцейський офіцер громади буде орієнтуватися на потреби місцевого населення та підтримувати постійний контакт з мешканцями. Він житиме там, знатиме усіх мешканців, їх проблеми та надаватиме якісні поліцейські послуги - щоденно забезпечуватиме порядок на території обслуговування, своєчасно реагуватиме на проблеми громади та запобігатиме вчиненню правопорушень.
Отже, невдовзі в об’єднаних територіальних громадах Львівщини запрацюють поліцейські офіцери, які пройдуть спеціальний підготовчий курс: тактичну підготовку з елементами моделювання ситуацій,методи контраварійного кермування, розвиток навичок проактивної діяльності, сучасні інструменти та методи взаємодії поліції та громади.

Ольга Вільхова та Оксана Єзерська провели фахові консультації для голів громад в частині контролю за додержанням законодавства про працю суб'єктами господарської діяльності, які здійснюють свою діяльність на їхніх територіях.

Джерело новини - Підберізцівська ОТГ.

Хом"як Виктор сергеев ич
2023-07-31 11:33:56