На сцені Львівської філармонії презентували оперетку Євгена Заставного та Левка Воловця

Дата: 19.12.2019 20:42

До свята Миколая солісти Львівської національної філармонії презентували нову музичну казку Євгена Заставного та Левка Воловця «Повернення Іванка». Це історія про добре знайомого Івасика-Телесика.

Євген Заставний -заслужений діяч культури, багаторічний директор Жовтанецької ДМШ, Левко Воловець - письменник, освітянин із с.Колоденці Жовтанецької ОТГ.

Історія казки розвивається так: Іванко підріс, став добрим хлопцем, і в нього на подвір’ї разом із ним жили тварини, з якими Івасик товаришував: Цап, Бичок, Кіт, Півень, Курочка, Лоша, пес Рябко.

Але одного ранку, зміючка Оленка знову викрала Івасика. Тоді звірі вирішили врятувати його й поспішили в ліс, де жила зміючка Оленка.

Що сталося далі і які пригоди з ними трапилися ви можете дізнатися особисто у творців оперетки.