"16 днів проти насильства"- вулична акція у Жовтанецькій ОТГ

Дата: 05.12.2019 20:45

Фото без опису5 грудня працівники відділу надання соціальних послуг Жовтанецької сільської ради долучилися до проведеня Всесвітньої акції  " 16 днів проти насильства". Вуличну акцію проведено спільно з Кам'янка-Бузьким Відділом Поліції.

"Сьогодні ми спілкуємося на тему: "Вибір за тобою: життя чи смерть", щоб ще раз звернути увагу жителів на проблему насильства в сім'ї, проінформувати про установи до яких можна звернутися в разі біди"- розповіла Христина Яцушко, начальник відділу надання соціальних послуг Жовтанецької ОТГ.

Основними завданнями акції  є  привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.Проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства, формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

"Сьогодні під час акції, ми в руках тримали повітряні кульки червоного кольору з надписом "Життя чи смерть" для того щоб привернути увагу до проблеми і розповісти людям, що вони не одні на цій "війні"",- Уляна Щекун, спеціаліст відділу надання соціальних послуг Жовтанецької ОТГ