Відбулися громадські обговорення проекту бюджету Жовтанецької ОТГ на 2020 рік

Дата: 05.12.2019 14:29

4 грудня 2019 року, в приміщенні Жовтанецької сільської ради відбулися громадські обговорення проекту бюджету Жовтанецької сільської ради на 2020 рік. Проект бюджету Жовтанецької ОТГ на 2020 рік сформовано з урахуванням вимог Податкового та Бюджетного кодексів України, положень програми діяльності Кабінету Міністрів України, основних показників економічного і соціального розвитку України  2020 – 2022 роки, затверджених постановою Уряду від  15.05.2019 року №555 та на інших законодавчих  і нормативних актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин.

Обговорення відбулося під головуванням голови громади Ярослава Деркача, депутатів Жовтанецької ОТГ, представники освіти , культури, медицини Жовтанеччини.

Голова Жовтанецької ОТГ Ярослав Деркач представив проект бюджету Жовтанецької ОТГ на 2020 рік та проінформував учасників громадських слухань детальніше щодо формувань дохідної та видаткової частин бюджету, надавав відповіді на запитання присутніх.