Творчі колективи Жовтанецької ОТГ виступили для військових 184-го Навчального центру. ФОТО

Дата: 11.11.2019 11:45

Фото без описуУ неділю, 10 листопада творчі колективи Жовтанецької ОТГ  провели  концерт для військових 184-го Навчального центру, що у Старичах (Яворівський полігон).

Бурхливі емоції викликали у військових програма, яку представили для них гості із Жовтанеччини. Так у клубі містечка «Базове» з концертом перед військовослужбовцями виступили танцювальний колектив "Vita of dance" Народного дому села Жовтанці (керівник Соломія Петришин), вокалісти НД с.Жовтанці (керівник Надія Романів), чоловічий вокальний ансамбль "Джерело" народного дому села Велике Колодно (керівник Роман Лоза), вокаліст НД с.В.Колодно Катерина Кравець, дівочий вокальний ансамбль "Лілея" народного дому с.Колоденці (керівник Надія Посіко), ведуча свята- Ірина Вихопень (директор НД с.Жовтанці). Творчі колективи Жовтанеччини  до 184-го Навчального центру приїхали вже вдруге.

У подяку від керівництва  184-го Навчального центру творчим колективам було вручено грамоти за плідну співпрацю, вагомий внесок у військово-патріотичне виховання особового складу. А найкраща подяка для колективів- це були гучні аплодисменти від усіх присутніх військових на святі.

Організатор концерту- відділ культури, сім'ї, молоді та спорту Жовтанецької сільської ради.

Анонім
2019-11-11 18:11:09

Молодці! Жовтанецька громада багата талантами!

Відповідь адміністратора:

Щиро дякуємо!

Так, у нас багато  талановитих людей і ми тим гордимося

2019-11-12 14:39:47