У селі Жовтанці проведуть реконструкцію вуличного освітлення по вулиці Річна

Дата: 23.10.2019 17:20

У селі Жовтанці проведуть реконструкцію вуличного освітлення по вулиці Річна. Відповідне рішення було прийнято на черговій сесії Жовтанецької сільської ради, яка відбулася 18 жовтня. Вулиця Річна одна з найбільш густозаселених вулиць села Жовтанці на якій роботи з вуличного освітлення не проводились уже десяток років. На забезпечення виконання робіт та встановлення ліхтарів було виділено із місцевого бюджету 237,539 тисяч гривень. Реконструкцію вуличного освітлення планують завершити до кінця поточного року.

Також на сесії обговорили важливість продовження робіт із реконструкції вуличного освітлення та необхідності взяття участі Жовтанецької сільської ради в обласному конкурсі прєктів місцевих ініціатив в напрямку "вуличне освітлення". Даний конкурс дасть змогу залучити кошти обласного бюдету на реалізацію подальшої реконструкції вуличного освітлення у селах нашоїгромади.