Жовтанецька сільська рада затвердила програму підтримки пам’яток культурної спадщини на 2019 рік

Дата: 21.10.2019 16:47

Фото без описуУ пятницю 18 жовтня на черговій сесії Жовтанецької сільської ради одноголосним рішенням  депутатський склад затвердив цільову програму «Підтримки  пам’яток культурної спадщини».

Жовтанецька ОТГ має багату культурну, історичну, архітектурну та археологічну спадщину. Ми маємо плекати наше надбання, аби нам не було соромно перед нашими нащадками. Адже хто не знає свого минулого, той не має майбутнього. Усі кошти будуть використані ефективно і спрямовані на ключові завдання згідно програми.

Зокрема заплановано проведення паспортизації перших місцевих історичних та культурних пам’яток таких як:

-храм Воздвиження Чесного Хреста УГКЦ с.Велике Колодно;

-храм Івана Хрестителя УГКЦ с.Якимів

-храм Преображення Господнього с.Вирів

-дзвіниця храму Преображення Господнього с.Вирів

Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок коштів бюджету Жовтанецької сільської ради у межах  асигнувань, залучення можливих благодійних внесків та інших джерел, передбачених законодавством України.