У Жовтанецькій ОТГ розбудовують спортивну інфраструктуру

Дата: 17.10.2019 14:55

На території Великоколоднівського НВК розпочато роботи з облаштування спортивного мультифункціонального майданчика. Поле мультифункціонального майданчика матиме площу 42м х 22 м і покрите синтетичним покриттям. На майданчику можна буде займатися  ігровими видами спорту такими як футбол, волейбол, баскетбол, гандбол, тенісом, бадмінтоном. Поле для міні-футболуна території школі зведуть за типовим проектом. Фінансується об’єкт за рахунок коштів державного бюджету  та коштів громади.

Питання створення сучасних спортивних споруд в громаді було і залишається сьогодні актуальним. Зокрема за останні два роки у громаді збудовано футбольне поле у селі Новий Став та встановленні вуличні тренажери у селах Колоденці та Новий Став. Також проведено рекультивацію стадіону у Великому Колодні. В планах у громаді розвивати спортивну інфраструктуру наших сіл для пропагування здоового способу життя.