Конкурс інвестиційних проектів для учасників ООС (АТО)

Дата: 19.09.2019 11:27

Фото без описуУ межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО інформуємо про оголошення конкурсу інвестиційних проектів з 17 вересня 2019 року.

Підприємці-учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету відшкодовування частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках та кредитних спілках, які уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА.

Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати таким вимогам:
-мати статус учасника АТО;
-мати офіційну прописку на території Львівської області;
-створити бізнес-план (інвестиційний проект);
-взяти участь у навчанні у межах проекту міжнародного фонду «Відродження», «Новий відлік» або покласти на свій банківський рахунок 20% від очікуваної суми кредиту.

Для участі у конкурсі необхідно подати інвестиційні проекти з такими розділами:
-вид діяльності, наявні чи потенційні виробничі можливості, наявний чи потенційний кадровий склад;
-конкретний напрямок використання кредитних коштів;очікуваний фінансово-економічний ефект від реалізації проекту;
-очікувані ринки збуту продукції та послуг.
.

Загальний обсяг інвестиційного проекту не повинен перевищувати 15 сторінок.

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент економічної політики обласної державної адміністрації з 17 вересня до 17 жовтня 2019 року за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 419.
.

Максимальна сума кредиту – 300 тис грн терміном на 3 роки. Розмір часткового відшкодування відсоткової ставки складає 14 % річних.

Детальні умови участі у конкурсні визначені в положеннях Програми, яка розміщена на офіційній інтернет-сторінці Львівської обласної ради.
Детальну інформацію також можна отримати за телефонами: 2-999-279.

#torg_team