17 вересня - День рятівника

Дата: 17.09.2019 09:49

Фото без опису17 вересня — саме час подякувати за відвагу і сміливість всім працівникам аварійно-рятувальних служб, адже в цей день відзначають День рятувальника України.

Вперше це свято відзначали в 2008 році, так як 12 вересня 2008 року і був підписаний президентський указ, який і встановив свято рятівників України.

В цілому, значення свята на честь рятувальників полягає у висловленні загального «спасибі» представникам аварійно-рятувальних, пожежних служб, щоденною роботою яких є ліквідація надзвичайних ситуацій. Це і пожежі, і аварії, і техногенні катастрофи.

У той же день, коли рятувальники України відзначають своє професійне свято, православна церква вшановує ікону Божої Матері — «Неопалима купина». Саме вона є покровителькою всіх людей, чия професійна діяльність пов’язана з ризиком і порятунком життів інших людей.