Жовтанецька ОТГ шукає активних людей у Молодіжну Раду

Дата: 12.08.2019 15:47

Фото без описуЖовтанецька ОТГ шукає саме тебе!

У нашій громаді стартує набір представників молоді до Молодіжної ради при Жовтанецькій сільській раді. Закликаємо молодь віком від 14 до 35 років, які мають цікаві ідеї та бажання позитивних змін у громаді, долучатися до Молодіжної ради, заповнивши анкету нижче за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdzimSOv48-exCWMCq6h59wRCo8XXhNExOL6uSGahIuW_Fa8Q/viewform?usp=sf_link

Тож запрошуюємо долучатись до створення МОЛОДІЖНОЇ РАДИ. Це буде орган  для кращої комунікації молоді з владою у вирішенні проблем, які турбують молодь нашої громади. Тому, якщо ви прагнете реально впливати на розвиток свого села  і у вас є бажання розвиватися, ви енергійні і креативні, маєте цікаві ідеї і бажаєте втілювати їх в реальність – ставайте членами Молодіжної ради.

Вірте в себе, не бійтеся висловлювати свої думки, пропозиції. Бути причетним до розвитку громади, набуваючи при цьому неоціненний досвід – це варто зусиль і часу. Чекаємо!