Вітання голови громади Ярослава Деркача із храмовим святом Пророка Іллі села Колоденці

Дата: 03.08.2019 13:14

Парафіяни церкви святого Пророка Іллі  села Колоденці святкують храмове  свято!
       Усіх жителів та гостей села Колоденці, парафіян і прихожан церкви святого Пророка Іллі вітаю з Храмовим престольним празником!

Бажаю, щоб Бог усіх вас тримав в Своїй опіці. Нехай цей урочистий празник принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх Вас на добрі справи на благо та добробут наших родин, рідного села та усієї України!

З повагою голова
Жовтанецької об’єднаної територіальної громади