Тривають роботи з капітального ремонту даху у Жовтанецькому НВК

Дата: 29.07.2019 14:47

У селі Жовтанці тривають роботи по капітальному ремонті покрівлі Жовтанецьго НВК. У даній школі навчається понад 120 дітей (включно із дошкільною групою). Протягом попередніх років було проведено ремонт фасаду школи ( утеплено та проведено капітальний ремонт горища), замінено вікна, двері, проведено  капітальний ремонт системи опаленя. Проте покрівля даху протягом років фізично зносилася і Жовтанецькою сільською радою було прийнято рішення провести капітальний ремонт горища залучивши кошти за програмою обласного конкурсу мікропроектів та додавши співфінансування із інфраструкутрної субвенції ОТГ. Також до реалізації проекту залучено спонсорські кошти підприємств та залучено батьківську участь.