Жовтанецька ОТГ придбала садовий трактор для обкошування стадіонів

Дата: 10.07.2019 16:58

Автопарк комунального підприємства "Господар" Жовтанецької сільської ради поповнився новим садовим трактором-косаркою, який є необхідний для обкошування стадіонів, прибудинкових територій ОТГ та інших об'єктів комунальної власності.

Новий придбаний садовий трактор допоможе підвищити ефективність обкошування стадіонів, адже завдяки своїй легкій конструкції він не зриває футбольне покриття, а рівномірно обкошує стадіон до відповідних норм.  Загалом у громаді налічується вісім великих футбольних полів із трав'яним покриттям, які потребують постійного догляду за травою, адже на них майже щонеділі відбуваються футбольні турніри районного та обласного рівня.

Перший ефект від обкошування оцінили уже футбольні команди сіл Колоденці та Горпин Жовтанецької ОТГ.

Довідково:

КП "Господар" утворене Жовтанецькою сільською радою з метою надання послуг з централізованого водопостачання та забезпечення благоустрою сільської ради. Зокрема минулого року придбаний трактор із причіпом, відвал та навантажувач. Цьогоріч сільська рада придбала тракторну косарку, яка призначена для обкошування узбіччь та придорожніх смуг.