У молодіжному центрі #IDEA підвели підсумки Школи лідерства.ФОТО

Дата: 09.07.2019 16:45

Фото без опису3 1 по 7 липня у Молодіжному центрі #Idea, що у народному домі села Велике Колодно проходив тижневий літній табір "Галицька школа лідерства" від БФ "Українська Галицька фундація"

До участі у таборі були залучені діти нашої громади,які  протягом цілого тижня навчалися, стимулювали лідерські якості, навички планування, проектного менеджменту, комунікації, презентації.
Хлопці й дівчата плідно працювали цілий тиждень, а вже 7 липня запрезентували два проекти для реалізації:
- вирішували питання простору для дозвілля: стіл та лавочки
- нагадали про екологію та сортування сміття

Цікаво, що учасники підготували цікаві презентації, а ще вже протягом табору зібрали частину суми, яка потрібна для реалізації їхній ідей. Навіть їздили до Львова на екскурсію та флеш-моб. Попереду у дітей важливе усвідомлення, чи готові вони й далі працювати над своїми проектами.

"Галицька школа лідерства" проводиться  Благодійним фондом “Українська Галицька Фундація”, який має на меті виявити лідерські здібності у дітей та залучити їх до розвитку громади.