Відбулося купальське дійство у селі Жовтанці.ФОТО

Дата: 08.07.2019 16:02

Фото без опису6 липня 2019 року біля ставка в с.Жовтанці відбулося  фольклорне свято “Купальське дійство”.  Захід підготували та провели творчі колективи народного дому села Жовтанці "Vita of dance" та "Дивоцвіт" під керівництвом Ірини Вихопень, Надії Романів та Соломії Петришин. Свято Купала у селі Жовтанці стало уже традиційним та збирає чимало жителів та гостей села біля місцевого ставка. Але кожного року колективи дарують глядачам оновлене дійство із яскравими номерами, які отримують бурхливі овації від вдячних глядачів. Після концерту усі бажаючі мали можливість взяти участь в різноманітних іграх, конкурсах,  змаганнях та масових гуляннях. Програма свята включала в себе купальські розваги, плетіння вінків, водіння хороводів, традиційне запалення купальського вогнища.

Культура кожного народу світу є особливою і неповторною,  від неї залежить духовне багатство країни. Не є винятком і український народ, який своїми піснями, традиціями та звичаями славиться на весь світ. Дане свято оповите народними легендами, а коріння його сягає сивої  давнини.