У Жовтанецькій ОТГ дбають про розвиток футбольних сільських команд

Дата: 15.05.2019 11:11

У селах Жовтанецької ОТГ функціонують футбольні команди, які проявляють себе на різних турнірах та чемпіонатах ОТГ, району та Львівської області зокрема.  Відповідно для підтримки та розвитку команд Жовтанецькою сільською радою затверджено Програму розвитку спорту згідно якої відбуваються закупівлі спортивного інвентарю та спорядження, перевезення футбольних команд та інші витрати. Зокрема цьогоріч сільською радою забезпечено усім необхідним інвентарем футбольні команди для повноцінних футбольних матчів, а також забезпечені виплати на виїздні матчі та різні турніри.

«Спорт – це найкраща інвестиція у здоров’я і цілеспрямованість людей. Та і загалом краще фінансувати спорт ніж потім лікування»,- Степан Заліско, спеціаліст Жовтанецької ОТГ