У Жовтанецькій ОТГ народилася нова сім'я: державна реєстрація шлюбу у Жовтанецькій сільській раді

Дата: 11.05.2019 12:39

Фото без описуДва закоханих серця Віктора та Оксани з’єднали свої долі у щасливу та міцну родину.

У суботу, 11 травня, відбулася державна  реєстрація шлюбу, яку провела Керуюча справами Жовтанецької сільської ради Марія Димар. Вона побажала новоствореній сім'ї щасливого подружнього життя та гарної долі.

«Вітаємо молодят! Бажаємо світлої життєвої дороги, частих відвідин лелеки та теплого і затишного домашнього вогника!»

Довідково:

Виконавчим комітетом Жовтанецької сільської ради проводиться державна реєстрація шлюбу. Зокрема у Жовтанецькій ОТГ 2018 році було здійснено реєстрацію 22 шлюбів.

Більш детальну інформацію  стосовно порядку подання документів на укладення шлюбу можна дізнатися за посиланням