У селі Новий Став відкрито футбольне поле зі штучним покриттям

Дата: 08.05.2019 16:21

8 травня у селі Новий Став Жовтанецької ОТГ урочисто відкрили футбольне поле зі штучним покриттям. Його облаштували у межах реалізації державної програми "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України".

Участь у відкритті взяли заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів, начальник управління фізичної культури та спорту Роман Хім`як,  голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту обласної ради Петро Жукровський, голова Кам'янка-Бузької РДА Володимир Кирилич, голова Жовтанецької ОТГ Ярослав Деркач, отці та гості відкриття.

Усі присутні гості звернулися до мешканців села, гостей із вітальними словом та побажали розвитку громаді, спортивних здобутків. Опісля урочистої частинита виступу колективів Новоставського НВК відбувся дитячий спортивний поєдинок між командами школи села Жовтанці та села Новий Став. Де команда Новоставського НВК виборола першу перемогу на футбольному полі у своєму селі.