В рамках Програми обласного конкурсу мікропроектів буде проведено капітальний ремонт їдальні Великоколоднівського НВК, як соціально-важливого проекту

Дата: 08.05.2019 10:56

Фото без опису7 травня, Конкурсна рада з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області затвердила проекти-переможці обласного конкурсу. Крім того, Конкурсна рада затвердила пропозиції по соціально важливих проектах у розрізі адмінтеродиниць (міста обласного значення і райони) по одному проекту на територію. Загалом 29 соціально важливих проектів. Додаткові кошти у сумі 5 млн грн на ці соцважливі ініціативи планується додати вже на найближчому засіданні сесії облради.

Відтак ці 29 проектів було додано до вже 1101 переможця. Серед соціально-важливих проектів і проект "Капітальний ремонт їдальні Великоколоднівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. –ДНЗ» Кам’янка-Бузького району Львівської області". Відтак за обласною програмою проектів місцевого розвитку у Жовтанецькій ОТГ буде реалізовано 7 проектів. На реалізацію даних проектів буде залучено 1376,5 тисяч гривень з обласного бюджету.

Перелік проектів-переможців:

1.Капітальний ремонт даху будівлі Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ» Кам’янка-Бузького району Львівської області

2.Капітальний ремонт даху будівлі Новоставського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» Кам’янка-Бузького району Львівської області

3.Придбання комп’ютерної техніки для кабінету інформатики Великоколоднівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. –ДНЗ» Кам’янка-Бузького району Львівської області

4.Реконструкція території ДНЗ «Вишенька» (ясла-садок) Жовтанецької сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області

5.Капітальний ремонт приміщень ФАПу в с. Колоденці Кам’янка-Бузького району Львівської області

6.Капітальний ремонт даху будівлі МПК в с. Велике Колодно Кам’янка-Бузького району Львівської області.

7.Капітальний ремонт їдальні Великоколоднівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. –ДНЗ» Кам’янка-Бузького району Львівської області"

Як щоразу наголошує голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, ПРОГРАМА ПРОЕКТІВ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ – це головний інструмент, яким обласний парламент розставляє акценти розвитку регіону. «А ще – це саме той відкритий конкурс, яким ми, депутати Львівської обласної ради, експертні середовища, причетні до місцевого самоврядування, гордимося», - говорить він.

За словами заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка, сьогодні відбулося найважливіше засідання Конкурсної ради, де було затверджено рекордну кількість переможців конкурсу проектів місцевого розвитку – 1136: 1107 проектів-переможців і 29 соціально важливих проектів. «Бажаю усім виконавцям робіт якомога оперативніше розпочати працювати над реалізацією своїх проектів і продовжити традиційність успішності цього конкурсу. Безумовно, за рахунок проектів місцевого розвитку ми не можемо вирішити усіх проблем, але можемо зробити суттєвий внесок у розвиток Львівщини», - зауважив співголова Конкурсної ради Володимир Гірняк.