Жовтанецька ОТГ прийняла рішення вступити до Асоціації ОТГ України

Дата: 23.04.2019 12:14

Жовтанецька об'єднана територіальна громада  вступила до Асоціації ОТГ України.  Відповідне рішення було прийняте 19 квітня на черговій сесії Жовтанецької сільської ради.

Асоціація об'єднаних територіальних громад  України об’єднує  територіальні громади.

Асоціація ОТГ як загальноукраїнське об’єднання місцевого самоврядування є недержавною, неполітичною та некомерційною організацією. Свою діяльність вона засновує на визнаних у Європі підходах,  розвиваючись на базі методології рекомендованої Радою Європи для асоціацій органів місцевого самоврядування і практичного досвіду Шведської асоціації місцевих влад та регіонів (SALAR).

Організація створена  для поширення найкращих практик  сучасного та інноваційного управління громадами, а також захисту їх законних прав та інтересів. Окрім того, вона покликана забезпечити практичне впровадження реформ та позитивних змін в кожній громаді. Усе це завдяки постійному діалогу та співпраці органів місцевого самоврядування з усіма зацікавленими сторонами, що сприяють проведенню реформи місцевого самоврядування, децентралізації та секторальних реформ.