Рекордне поповнення бібліотек Жовтанецької ОТГ українськими книгами

Дата: 19.04.2019 13:21

Понад 750 примірників нових книг отримали бібліотеки Жовтанецької ОТГ. Серед одержаних книжок багато дитячої, підліткової та науково-популярної літератури, твори сучасників, а також перекладні видання.

"Зараз в багатьох бібілотеках є застарілі фонди і книжки російською, яких ніхто не читає.
Отримали дуже багато книжок, в історії незалежної України такого ще не було – близько 750 примірників на громаду, тоді як в інші роки нам надходило по 10- 20 на бібліотеку, а то й взагалі не було. Чи цього для бібліотек достатньо? Звичайно, що ні. Однак такої кількості ми ще не отримували, і це є великий якісний і кількісний стрибок у справі оновлення фондів", - ділиться враженнями Марія Павлусь директор публічної бібліотеки Жовтанецької ОТГ.

Зараз книги знаходяться у бібліотеці села Жовтанці, де працівники орацюють кожну книгу і згодом передадуть у сільські бібілотеки громади. У кожну бібліотеку громади потрапить по 150 примірників книг

Книги отримали  в межах програми “Українська книга”.