Передвеликодня толока у Жовтанецькій ОТГ. ФОТО

Дата: 19.04.2019 11:44

Фото без описуСьогодні у Жовтанецькій громаді проходила загальна толока до якої долучилися усі заклади освіти, культури, медицини та активні мешканці громади. Розпочали прибирання вже із самого ранку.

Сьогодні на горі, що на Бовшеві зібралися працівники Жовтанецькаї сільської ради, КП "Господарр" та Відділу освіти.
Відома усім гора на Бовшеві, місце стихійного сміттєзвалища та різних пригод! Кажуть, що прибирають тут щороку, але щороку тут нові "гори" сміття!

"Люди тут відпочивають, розважаються тут, а потім іншим доводиться все це з кущів витягувати. Хай би позбирали трохи то після себе або хоча б на ожному місці збирали. Ми уже встановлювали тут смітники але всеодно їх вкрали",- говорить Степан Янишин, перший заступник голови Жовтанецької ОТГ.

Також протягом дня працівники прибрали зупинки громадського транспорту, вулиці.

Особливо вражають роботи біля цвинтаря у с.Жовтанці.  Працівники відділу освіти старанно прибрали територію та вражені людською "господарністю".

"Головне, що поприбирали біля могил родичів, а все сміття викидають просто за паркан, у рови та канали не доносячи на одне місце до смітника", -діляться побаченим працівники освіти.

Дякуємо усім мешканцям, які долучилися до прибирання та  закликаємо не допускати появі нових сміттєзвалищ